Strona „Moje fascynacje” ruszyła!

Szanowni  Internauci!

Miło mi powitać Was na stronie Moich Fascynacji, poświęconych Panu Bogu, wierze i radości istnienia.

Staram się w nich opisać w głównej mierze życie, twórczość, działalność oraz nauczanie „najwybitniejszego z ludzi tworzących nie tylko polską, ale ogólnoludzka kulturę ducha” – św. Jana Pawła II.

ak-lewgdanski

Wszystkim życzę refleksyjnej lektury, abyśmy na nowo mogli odczytać i wprowadzić w życie naukę naszego świętego Papieża, Jana Pawła II. Abyśmy mogli lepiej zrozumieć i przyjąć w swoich sercach i umysłach Jego wielkie przesłanie nowej ewangelizacji, które ma nas bezpiecznie przeprowadzić przez wzburzone morze ziemskiej teraźniejszości. Abyśmy umieli docenić ten niezwykły fakt historyczny, jakim był Papież Polak w Watykanie – Papież o niezwykłej, świętej osobowości, który jest dziś dla świata znakiem Prawdy, Nadziei i Miłości, i w końcu byśmy umieli docenić, jak ważnym darem od Boga jest On dla nas.

Inne opracowania to fascynacje twórczością i działalnością ludzi, zasłużonych dla Kościoła, dla kultury polskiej, dla człowieka, ludzi godnych upamiętnienia.

Gdańsk wita! 21 września 2014 r.
inauguracja witryny.

(-) Andrzej Maciej Witkowski

3 komentarze/y

 1. Witam Cię serdecznie Andrzeju i gratuluję osiągnięcia celu w postaci gotowej, działającej i starannie dopracowanej strony internetowej. Zapewne było to zaplanowane, by jej start wypadł akurat w Światowym Dniu Mediów, które w myśl zasady głoszonej przez papieża Franciszka maja nam pomóc, byśmy byli bliżej siebie. Wszak nie uczestnicząc w procesie przekazywania prawdy i dziedzictwa kulturowego oddajemy pole złu, które w różnych postaciach dominuje we współczesnym internecie. Cieszy fakt że w procesie przygotowania publikacji przez Seniora uczestniczył czynnie młody człowiek, specjalista w swojej dziedzinie, no a w tle, co ma również niemałe znaczenie, wspierała Cię cały czas Rodzina.
  Życzę zdrowia i wytrwałości w dalszej kontynuacji i rozwijaniu tego działania.
  -Wiesław M.

 2. Andrzeju, gratulacje za utworzenie tak pięknej i profesjonalnej strony. Dla wielu, będzie ona miejscem spotkań, dyskusji, a dla Ciebie, Rodziny, miejscem, w którym będziesz mógł przekazywać doświadczenia, prawdy i wielką wiedzę, którą masz.
  Życzę Ci zadowolenia i wielu, wielu, odwiedzin ludzi zainteresowanych Twoimi Fascynacjami.
  Zbyszek Z.

 3. Panie Andrzeju,
  gratuluję zrealizowania strony internetowej bogatej w ważne dla osoby wierzącej treści i do tego z piękną szatą graficzną. Życzę wytrwałości w kontynuowaniu dzielenia się swoimi fascynacjami i w rozwijaniu swoich zainteresowań. Łączę serdeczne pozdrowienia. Z Panem Bogiem. TS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *